​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Office_365_logo2.pngmykoob.png ​​​​​​​​​​  EN LV 
  Nod​arbību saraksts

Skip Navigation Linksgramatvediba-un-finanses

​​​​​​Grāmatvedība un finanses

Grāmatvedības darb​​​a speciālists​ var nodrošināt finanšu operāciju pilnu uzskaiti, statistikas un finanšu pārskatu gramatvedis.JPG ​sastādīšanu, LR grāmatvedības, nodokļu likumdošanas normatīvo aktu ievērošanu un piemērošānu, kā arī prot organizēt un vadīt citus darbiniekus.​ 

Kvalifikācija:  grāmatvedis
Studiju ilgums: 2 gadi​ (2.5 gadi nepilna laika)
Izglītības ieguves forma: klātiene​​, nepilns laiks​

Studiju kursi 

​​

Absolvente Una Neija

Jau vidusskolas laikā es sapratu, ka ekonomika man grūtības nesagādā, taču tajā brīdī es vēl nenojautu, ka savu turpmāko nākotni saistīšu ar grāmatvedību. Tā nu dažādu apstākļu vadīta, pēc vidusskolas absolvēšanas, 2010.gadā es uzsāku pilna laika studijas Jēkabpils Agrobiznesa koledžas profesionālā augstākā līmeņa studiju programmā "Grāmatvedība un finanses".  Kaut arī sākumā šķita, ka neesmu īstajā vietā, pēc mēneša manas domas kardināli mainījās. Es biju pareizajā vietā! Tas bija fantastisks laiks. Koledžā pavadītais laiks man deva daudz noderīgu zināšanu, kas ļoti noderēja turpmākai savas kvalifikācijas celšanai. Šajā laikā es ieguvu ne tikai noderīgas zināšanas, bet arī augu kā personība un iemācījos sevi pierādīt, kas ļoti cēla manu pašapziņu un deva stimulu turpmākai sevis pilnveidošanai.

Jēkabpils Agrobiznesa koledžu es absolvēju 2012. gada vasarā un ieguvu kvalifikāciju „grāmatvedis". Ilgi nevilcinoties, tā paša gada rudenī, es uzsāku studijas Rīgā – Banku augstkolā, nepilna laika bakalaura studiju programmā „Finanses". Iegūstamā kvalifikācija – finansists, profesionālā bakalaura grāds finansēs, un studiju ilgums – 5 gadi. Tā kā koledžā es biju ieguvusi 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību studiju programmā „Grāmatvedība un finanses", no koledžā iegūtajiem 80 kredītpunktiem, 60 kredītpunkti tika „pārnesti" uz Banku augstskolu. Tas nozīmē, ka katram studiju gadam tika sastādīts individuāls studiju plāns, jo tie studiju kursi, kuri tika ieskaitīti no koledžas, nebija jāapmeklē, un attiecīgi arī studiju maksa bija zemāka. Jāpiemin, ka es uzreiz tiku ieskaitīta 2. kursā, jo gandrīz visi 1. kursa studiju kursi tika ieskaitīti no koledžas, bija vien daži, kuri bija jānokārto individuāli.

Šobrīd strādāju Rīgā. Jau trīs gadus veiksmīgi darbojos grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumā, kurš apkalpo teju 200 uzņēmumus. Manas profesionālās prasmes un iemaņas ir ļoti augušas, jo darbu uzsāku kā grāmatveža palīgs, bet nu jau kādu laiku darbojos kā galvenā grāmatvede. Un es nedomāju apstāties. Es iešu tālāk un virzīšu sevi vēl augstāk, kamēr sasniegšu savu maksimumu.