​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Office_365_logo2.pngmykoob.png ​​​​​​​​​​  EN LV 
  Nod​arbību saraksts

Skip Navigation Linkskomercdarbiba

​​Komercdarbība

Komercdarbības speciālists strādā saimnieciskās darbības sfērā, uzņēmumā, vai uzsāk savu biznesu kā komersants, veic

komercdarbiba.JPG​stratēģisko plānošanu, administrēšanu, klientu (patērētāju un ražotāju) tirdzniecības pakalpojumu savstarpējo tiesību un pienākumu nodrošināšanu. Komercdarbības speciālists strādā, ievērojot LR likumu un citu normatīvo aktu prasības.

Kvalifikācija:  komercdarbības speciālists
Studiju ilgums: 2 gadi​ (2.5 gadi nepilna laika)
Izglītības ieguves forma: klātiene​​, nepilns laiks

Studiju kursi


Absolvente Ilona Sipoviča
​​Ilona koledžā iestājās pēc 9.klases absolvēšanas ar mērķi apgūt meitenēm neraksturīgo datorsistēmu tehniķa profesiju.

​Tas viņai arī izdevās un pēc 4 gadiem, tika iegūta datorsistēmu tehniķa kvalifikācija un vidusskolas diploms. Ilona nolēma koledžā pavadīt vēl 2 gadus, nu jau studentes statusā. Tā tika uzsāktas studijas komercdarbības programmā. Šobrīd Ilona strādā par sekretāri- lietvedi vienā no lielākajām Jēkabpilī daudznozaru kompānijām SIA “Ošukalns”. Darbā noder gan datorsistēmu tehniķa zināšanas, gan komercdarbības programmā apgūtais.

Koledžas pasniedzēju dotās zināšanas ir zelta vērtas (kā dārgakmenim prove), kas palīdz virzīties uz priekšu un tiekties pēc saviem mērķiem. Žēl, ka daudzi to novērtē tikait tad, kad koledža jau absolvēta. Paldies pasniedzējiem par atbalstu, pretimnākšanu un izturību. Atnākot uz koledžu tu esi pusaudzis, kurš īsti nesaprot ko darīt nākotnē, bet absolvējot koledžu esi pieaudzis cilvēks, kas skaidri redz savus nākotnes mērķus. ​​​