​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Office_365_logo2.pngmykoob.png ​​​​​​​​​​  EN LV 
  Nod​arbību saraksts

Skip Navigation Linksnamu-parvaldisana

​Namu pārvaldīšana

​Namu pārvaldīšanas speciālists veic namu pārvaldnieka profesionālo darbību: nodrošina dzīvojamo un nedzīvojamo namu pārvaldīšanu, rekonstrukcijas, renovācijas un restaurācijas darbu plānošanu, izpildes organizēšanu un kontroli.​
Kvalifikācija:
  namu pārvaldnieks
Studiju ilgums: 2.5 gadi nepilna laika
Izglītības ieguves forma: nepilns laiks
20170401_103347.jpg
20170401_140125.jpg

Studiju kursi​ 

Absolvente Savicka Anita​​

Koledžā, 2010.gadā 1.februārī,  tika piedāvāta jauna studiju programma nepilna laika studijā​s Namu pārvaldīšana.​ Mācību ilgums bija 2.5 gadi, mācības notika sestdienās.

Pēc sarunas ar Eleonoru Martemjanovu, nolēmu pieņemt uzaicinājumu studēt.

Ne mirkli nenožēloju savu izvēli. Pašlaik man ir savs uzņēmums, kurš nodarbojās ar namu apsaimniekošanu. Zināšanas noder dažādu jautājumu risināšanā.

Sirsnīgu paldies gribu pateikt pasniedzējiem: Eleonorai Martimjanovai par uzaicinājumu studēt, Ingrīdai Veipai - kursa darba vadītājai,  Marijai Garjānei par iemācīto prasmi sarēķināt  tāmes, kas noderēja  kursa darba aprēķiniem un Ilzei Brakovskai, pie kuras varēja vērsties jebkurā jautājumā.

Patiess  prieks nest sevī nelielu daļu no mūsu koledžas dvēseles, izstaigāt gaiteņus, pie katrām auditorijas durvīm kavēties atmiņās, tikties ar kursa biedriem. Jēkabpils koledža sevī  savu studentu noslēpumus glabā jau 90 gadus.  

Šodien Jēkabpils Koledžas durvis atveru citādāk, lepojos ar sevi, ka iegūtās zināšanas pielietoju joprojām.​