​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Office_365_logo2.pngmykoob.png ​​​​​​​​​​  EN LV 
  Nod​arbību saraksts

Skip Navigation Linksmācībspēku-konsutlācijas

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Pedagogu konsultācijas

​​Nr.p.k.
​Uzvārds, vārds
​Diena
​Nodarbību telpa
​Laiks
​E-pasts
​1.
​Aleksejeva Anna

​pēc vienošanās
​112.
​pēc vienošanās
​anna.aleksejeva@jak.lv
​2.
Aleksejeva Ilva​
​Pirmdiena
​sporta zāle
pēc vienošanās​
3.
​Ašaks Aigars
​Otrdiena
​221.
​15.30-16.30
​aigars.asaks@jak.lv
4.

​Baltgaile Anita, Mg.paed.
​pēc vienošanās
​bibliotēka
​pēc vienošanās
​anita.baltgaile@jak.lv
5.
​Boķe Marika, Mg.sc.pol.
​Ceturtdiena
​235.
​15.30-16.30
​marika.boke@jak.lv
​6.
​Brakovska Ilze
​Otrdiena
​115.
​15.30-16.30
​ilze.brakovska@jak.lv
​7.
​Dronka Laila, Mg.philol.
​Otrdiena
​231.
​15.30-16.30
​laila.dronka@jak.lv
​8.
Dubova Ilze​, Mg.oec., Mg.ed.
pēc vienošanās​
120.​
​pēc vienošanās
​ilze.varna@jak.lv
9.
​Dzene Laura
​Pirmdiena
​214.
​16.00-17.00
​laura.dzene@jak.lv
10.
​Grīnfelde Vija, Mg.paed.
​pēc vienošanās
​213.
​pēc vienošanās
​vija.grinfelde@jak.lv
11.
​Gutāne Vineta, Mg.oec.
​Otrdiena
​234.
​15.30-16.30
​vineta.gutane@jak.lv
​12.
​Indāne Valentīna
​Trešdiena
​211.
​15.30-16.30
​valentina.indane@jak.lv
​13.
​Jakovele Vineta, Mg.paed.
​Otrdiena
​213.
​15.30-16.30
​vineta.jakovele@jak.lv
​14.
​Kalniņa Valda, Mg.paed.
​Ceturtdiena
​114.
​15.30-17.00
​valda.kalnina@jak.lv
​15.
​Kozlovska Solvita, Mg.oec.
​Otrdiena
​232.
​15.30-16.30
​solvita.kozlovska@jak.lv
​​16
​Landzāne Agrita, Mg.oec.
​pēc vienošanās
​118.
​pēc vienošanās
​agrita.landzane@jak.lv
​17.
​Līcītis Armands
​Pirmdiena
​dienesta viesnīca 102.
​16.10-17.00​
​armands.licitis@jak.lv
18.
​Līcīte Dace, Mg.paed.Ceturtdiena
219.
15.30-16.30
dace.licite@jak.lv​
19.Mamedovs Rafails, Mg.paed.​Ceturtdiena
125.15.30-16.30
​rafails.mamedovs@jak.lv
20.Mārāne Ingrīda, Mg.oec.Ceturtdiena221.15.30-17.00​ingrida.marane@jak.lv
21.​Martemjanova Eleonora, Mg.paed.pēc vienošanās​223.pēc vienošanās
​eleonora.martemjanova@jak.lv
22.Mičko Aleksandrs,
Dr.phys.
pēc vienošanās225.pēc vienošanās​aleksandrs.micko@jak.lv
​23.
​Nekozs Andrejs, Mg.phys.
​​Pirmdiena
​211.
16.00-17.00
​andrejs.nekozs@jak.lv
​24.
​Ozola Zane
​pēc vienošanās
​dienesta viesnīca
​pēc vienošanās
​zane.ozola@jak.lv
25.Pastare IngunaOtrdiena125., 212.15.30-16.30​inguna.pastare@jak.lv
26.Pavļukevičs Ainārs, Mg.sc.comp.Ceturtdiena​
227.15.30-16.30​ainars.pavlukevics@jak.lv
27.Putniņa Skaidra, Mg.paed.Ceturtdiena231.15.45-16.45​skaidra.putnina@jak.lv
28Rakova Laura, Mg.sc.pol.Piektdiena120.pēc vienošanās​laura.rakova@jak.lv
29.Rozentāle Tekla, Mg.oec.Ceturtdiena225.15.30-17.00​tekla.rozentale@jak.lv
30.Sarnovska IlutaPirmdiena224.16.10-17.00​iluta.sarnovska@jak.lv
31.
​Stafecka ElitaPēc vienošanās​111.
​15.30-16.30​
​elita.stafecka@jak.lv
32.Stahovska LīgaOtrdienabibliotēka16.10-17.00​liga.stahovska@jak.lv
33.Strušele Silvija Otrdiena236.15.30-16.30​silvija.strusele@jak.lv
34.Ūdre Gunita, Mg.paed.Otrdiena222.15.30-16.30​gunita.udre@jak.lv
​​35.
​Vaivods Guntis., Mg.jur.
​Ceturtdiena
​215.
​15.30-16.30​
​guntis.vaivods@jak.lv
​36.
​Valpētere Dina
​Pēc vienošanās
​122.
​Pēc vienošanās​
​valpetere.dina@jak.lv
37.
Veipa Ingrīda, Mg.biol.Ceturtdiena116.15.30-16.30​ingrida.veipa@jak.lv
38.
Vilima Antoņina, Mg.paed.Mēneša pirmā un pēdējā otrdiena​
233.15.30-16.30​antonina.vilima@jak.lv
​39.
Vindulis Raimonds.​
​pēc vienošanās
​227.
​pēc vienošanās
​vindulis.raimonds@jak.lv
40.​
Zamarajevs Jurijs, Mg.paed.Otrdiena126.15.30-16.30​jurijs.zamarajevs@jak.lv
41.
Znotiņš ZigmundsCeturtdiena
Sporta zāle15.30-17.00​zigmunds.znotins@jak.lv
42.Zalaka Edīte, Mg.jur.
​pēc vienošanās
​223.​
​pēc vienošanās
edite.zalaka@inbox.lv